Konferencja naukowa
„Znękany świat – jak psychoterapia może nam pomóc?
Nadzieje i iluzje”

30.08-1.09.2018

Szanowni Państwo,

Do rozpoczęcia Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Znękany świat – jak psychoterapia może nam pomóc? Nadzieje i iluzje” zostało kilka dni. Otwarcie konferencji nastąpi 30 sierpnia o godz. 14:30. W związku z tym chcielibyśmy przekazać Państwu informacje związane z przebiegiem tego wydarzenia

Rejestracja 

Rejestracja możliwa jest w dniu rozpoczęcia konferencji od godz. 9:00 i w dniu poprzedzającym jej rozpoczęcie w godzinach 15:00-20:00. Ze względu na dużą liczbę gości – udział w wydarzeniu potwierdziło 550 osób – prosimy o możliwie wczesne przybycie na miejsce. Zachęcamy również do wydłużenia pobytu o jeden dzień i udziału w wydarzeniach towarzyszących. Szczegółowe informacje na ich temat znajdą Państwo poniżej.

 

Wydarzenia towarzyszące

Zapraszamy Państwa do Łochowa już 29 sierpnia. W tym dniu o godz. 20:00 zostanie zaprezentowany monodram „Córcia” na podstawie sztuki Katarzyny Szaulińskiej. W głównej roli występuje psychoterapeutka i aktorka Justyna Dworczyk. Spektakl wyreżyserowała Iwona Siekierzyńska. Wstęp na spektakl jest dla uczestników konferencji wolny.
Zachęcamy również do wzięcia udziału w spotkaniu poświęconym Andrzejowi Wiśniewskiemu, które odbędzie się 30 sierpnia o 10.30. Wybitnego psychoterapeutę związanego przez wiele lat z Laboratorium Psychoedukacji będą wspominać osoby, które z Nim współpracowały – m.in. pisarka Katarzyna Grochola oraz psychoterapeuci Anna Bersz i Mieczysław Jaskulski.

Dojazd – Samochód

Kierując się drogą S8 z Warszawy w kierunku Białegostoku, po około 50 kilometrach na wysokości Wyszkowa należy skręcić w prawo w drogę nr 62 w kierunku Sokołowa Podlaskiego. Po około 14 kilometrach dojeżdża się do Łochowa. W centrum miasta trzeba zjechać drugim zjazdem z ronda, kontynuując podróż drogą nr 62 (al. Węgrowska), po 2 kilometrach na skrzyżowaniu ze znakiem Pałac i Folwark Łochów należy zjechać w prawo w ulicę Myśliwską. Wjazd do Folwarku znajduje się ok. 400 metrów dalej po lewej stronie. Należy minąć dwa zjazdy w kierunku Pałacu i skręcić w lewo tuż przed stacją benzynową Arche. Recepcja i rejestracja znajdują się wewnątrz Folwarku. Na terenie ośrodka jest do Państwa dyspozycji bezpłatny parking.

Dojazd – Pociąg

Wygodnym środkiem transportu dla osób wybierających się do Łochowa może być kolej podmiejska. Kolej odjeżdża ze stacji Warszawa Wileńska średnio co pół godziny i kursuje od rana aż do późnych godzin wieczornych. Szczegółowy rozkład jazdy znajdą Państwo na stronie Kolei Mazowieckich: https://www.mazowieckie.com.pl/ (dostępny również po angielsku).

Dojazd – Autobus

Do Łochowa można dojechać również autobusem firmy Darbus z Dworca Wileńskiego. Autobusy zatrzymują się przy dworcu kolejowym w Łochowie. Pobierz rozkład jazdy.

Taxi

Z dworca kolejowego w Łochowie do Folwarku Łochów (odległość ok. 3 km) można dojechać taksówką . Koszt dojazdu na miejsce wynosi około 12-15 złotych.
Poniżej podajemy numery kontaktowe lokalnych taksówek:
+48 502 122 920
+48 604 279 903
+48 501 442 339

Tłumaczenia

Odczyty wygłaszane w trakcie konferencji będą tłumaczone symultanicznie. Słuchawki będzie można odebrać 30 sierpnia w punktach obok rejestracji. Należy je zwrócić pod koniec konferencji.

Posiłki

Przypominamy, że koszt udziału w konferencji obejmuje kolację 30 sierpnia, obiad 31 sierpnia oraz bufet kawowy przez cały czas trwania konferencji.

Wyboru i rezerwacji posiłków można dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który wypełniają Państwo, rezerwując pobyt w Folwarku Łochów.

Ważna informacja dla osób korzystających z noclegów w Pałacu i Folwarku Łochów. Informujemy, że doba hotelowa kończy się o godz. 10.00. Hotel dysponuje miejscem gdzie można przechować bagaż do momentu wyjazdu z ośrodka w dniu zakończenia konferencji.

Zajęcia dodatkowe

Każdego dnia rano w trakcie Międzynarodowej Letniej Szkoły Psychoterapii i konferencji będą odbywały się zajęcia sportowe dla chętnych – joga, gimnastyka, bieg transowy. Osoby, które mają zamiar wziąć w nich udział, prosimy o zabranie ze sobą wygodnego obuwia, strojów sportowych, ewentualnie karimat.

Wifi

Dostęp do sieci „Folwark_Lochow” nie wymaga hasła.

Kontakt

W razie pytań dotyczących Konferencji jesteśmy do dyspozycji telefonicznej w godz. 8:00-21:00 pod nr tel.: +48 506 720 120  i mailem: 40@lps.pl

 

Cena udziału w konferencji wynosi 745 złotych.

Opłaty należy dokonać na konto Laboratorium Psychoedukacji:
ALIOR BANK S.A. numer rachunku: 02 2490 0005 0000 4600 5240 4543 z dopiskiem „Konferencja Naukowa”.

Zwrot całej kwoty jest możliwy do 10 grudnia 2017 roku. Po tym terminie do 15 lutego 2018 roku możliwy jest zwrot z potrąceniem 35%. Od 15 lutego do 31 kwietnia 2018 roku możliwy jest zwrot wpłaty z potrąceniem 50%. Po upływie tego terminu wpłata jest bezzwrotna, istnieje jednak możliwość przepisania wpłaty na inną osobę.

KSIĄŻKA KONFERENCYJNA Z PROGRAMEM 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Laboratorium Psychoedukacji - Instytut Treningu i Psychoterapii
realizacja: estinet.pl