Aldona Krasucka

Laboratorium Psychoedukacji - Aldona Krasucka

Muzyk-pedagog emisji głosu i pianistka. Od 1978 roku wykłada impostację głosu na wydziałach aktorskich PWSFTViT i Akademii Teatralnej w Warszawie. Równolegle przez wiele lat pracowała jako korepetytorka solistów m.in. w Teatrze Wielkim w Łodzi i Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Współpracuje z wieloma teatrami, przygotowując wokalną i muzyczną stronę spektakli. Jako pianistka występuje ze śpiewakami i śpiewającymi aktorami (m.in. w latach 1989-2014 akompaniowała recitalom Mariana Opanii).

Zajmuje się poprawą brzmienia i kondycji głosu ludzi różnych zawodów m.in. nauczycieli, psychologów, trenerów, kadr kierowniczych, polityków i innych. Przez wiele lat prowadziła coroczne zajęcia z pracy nad głosem w ramach szkoleń Polskiego Instytutu Ericksonowskiego.

Z Laboratorium Psychoedukacji jest związana od 1994 roku – początkowo jako uczestniczka kursów (m.in. „Kontaktu w sytuacji pomagania”), a następnie jako prowadząca (warsztat „Emisja głosu a jakość życia” oraz przedmiot „Głos i jego możliwości” w ramach Podyplomowego Studium Trenerów Grupowych).

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Laboratorium Psychoedukacji - Instytut Treningu i Psychoterapii
realizacja: estinet.pl